Betsafe nawiązuje współprace z GODSENT

Betsafe nawiązuje współprace z GODSENT

11 listopada 2020 w Świat, autor: Jakub Łuczywo

Jeden z większych podmiotów bukmacherskich w Europie – Betsafe – który jest częścią grupy Betsson AB, podpisał pierwszą w swojej historii umowę dotyczącą sponsorowania drużyny e-sportowej – GODSENT.

Szczegóły porozumienia

Współpraca ma obowiązywać przez trzy lata i w tym czasie Betsafe będzie głównym partnerem bukmacherskim GODSENT, która jest jedną z najważniejszych organizacji e-sportowych w Szwecji. Szczegółowa warunki współpracy mówią między innymi o tym, żę Betsafe będzie głównym sponsorem działu CS: GO GODSENT – przy czym obie strony będą współpracować w celu opracowania szeroko zakrojonych kampanii aktywacyjnych w mediach społecznościowych.

Kim Ekelund, kierownik działu marketingu na Szwecję w Betsson Group, podkreślił, że tym samym Betsafe zapewnił sobie najbardziej prestiżowe partnerstwo e-sportowe na rynkach skandynawskich.

Betsafe wierzy, że na arenie e-sportowej jest jeszcze wiele do zrobienia, a sponsoring pomiędzy ambitnymi GODSENT a Betsafe jest konkretnym przykładem naszego zaangażowania w przyszłość e-sportu

Kim Ekelund, Bettsson Group

Betsson śmielej stawia na e-sport

W 2020 roku Betsson zwiększył swoje możliwości obstawiania e-sportu, integrując GRID esports API i systemy danych w swoim europejskim portfolio zakładów sportowych – zwiększając kursy e-sportu i głębokość dostępnych rynków.

Betsafe poinformował przy okazji, że GODSENT będzie pierwszym z wielu partnerstw e-sportowych, a bukmacher chce stać się wiodącym miejscem dla fanów tej dyscypliny.

Jesteśmy bardzo dumni, że Betsafe, z długą tradycją inwestowania w niezwykłe treści i sponsoring, podpisał z nami to wieloletnie zobowiązanie. GODSENT to niezwykle ambitna organizacja i Betsafe doskonale do tego pasuje. Staną się ważnym motorem napędowym naszej dywizji CS: GO i będą świetnym partnerem strategicznym, gdy wyrośniemy na organizację pierwszego poziomu. 

Ludwig Sandgren, CEO GODSENT,

Author: Ralph Parker