Tens or Better – iSoftBet z nowym video pokerem

10-better-isoftbet- news item

Automaty Do Gry, Dostawca oprogramowania kasynowego July 7, 2022 by Shawn Syn

10-better-isoftbet- news item

Portfolio iSoftBet zasilił właśnie nowy automat. Gra zatytułowana „Tens or Better” to ekscytujący klasyczny video poker, który zapewnia mnóstwo emocji i możliwości imponującej wygranej. Stawka jest wysoka, ale oferowane nagrody są warte tego ryzyka. Tens or Better to tytuł pełen ekscytujących funkcji takich jak funkcja Auto Hold czy Gamble. Przygotuj się na nowe wrażenia z gry w pokera. Zasiądź wygodnie przed automatem, odkryj karty i zgarnij sporą wygraną!

 

Klasyka w nowym wydaniu

Deweloperzy z iSoftBet nieustannie starają się, aby ich klienci mogli cieszyć się rozgrywką na najwyższym poziomie, a wydany 23 czerwca 2022 roku Tens or Better to idealny tego przykład. Dostawca oprogramowania sam wyznacza sobie ścieżki i nigdy nie kroczy za głównym nurtem, przez co w iSoftBet zawsze znajdziemy nietypowe produkcje, które znacząco wyróżniają się na tle innych gier dostępnych na rynku.

W dniu premiery Tens or Better, szef działu gier w iSoftBet, Mark Claxton, tak skomentował najnowszą produkcję:

„Odbiegając od nieustannego wydawania innowacyjnych automatów, Tens or Better to klasyka w nowym wydaniu, która zanurza naszych graczy w pokerowym świecie. To tytuł stworzony z myślą o osobach, dla których poker na automatach to coś więcej niż tylko gra. Szansa na wylosowanie silnej ręki pokerowej i możliwość wygrania nawet do x800 stawki zakładu sprawiają, że tę nową odsłonę video pokera zdecydowanie pokochają wszyscy fani”.

 

Rozgrywka w Tens or Better

Tens or Better to klasyczny video poker, którego maksymalny wskaźnik RTP sięga 99,14%, co sprawia, że regularnie możemy liczyć na wygraną. W grze nie ma oczywiście żadnej fabuły. Maszyna ma bardzo prostą oprawę wizualną, a kombinacja niebieskiego koloru z innymi jasnymi kolorami wygląda całkiem przyjemnie, przez co gra przykuwa uwagę. Centrum zarządzania rozgrywką, czyli pasek poleceń umieszczony został w wygodnym miejscu na dole ekranu. Gra posiada stonowaną ścieżkę dźwiękową, ale w prosty sposób możemy ją wyłączyć i odpalić coś własnego.

Choć grafika jest tu bardzo podstawowa, to sama rozgrywka wygląda znacznie ciekawiej. Tens or Better to video poker z pięcioma kartami, a naszym zadaniem jest zdobycie jak najlepszego układu pokerowego – od pary dziesiątek do pokera królewskiego. Automat korzysta z talli 52 kart, bez kart specjalnych. Zakład ustawiamy przy użyciu paska poleceń. Po rozdaniu kart, gdy nie wszystko poszło po naszej myśli, możemy skorzystać z opcji „HOLD” nad każdą z kart, by ją zatrzymać i spróbować ponownie wylosować pożądany układ. Wylosowanie pokera królewskiego gwarantuje wygraną na poziomie x800 stawki.

W grze znajdziemy kilka pomocnych funkcji m.in. funkcję Gamble, która daje szansę na podwojenie wygranych, funkcję Auto Hold i możliwość zwiększenia prędkości gry.

 


Author: Ralph Parker