Współpraca BGaming i Clever Duck Media dla pomocy Ukrainie

Współpraca BGaming news item

Dostawca oprogramowania kasynowego May 20, 2022 by Shawn Syn

Współpraca BGaming news item

 

Firma gamblingowa BGaming i popularne Clever Duck Media całkiem niedawno połączyły siły, aby wspierać ukraińskie dzieci w sytuacji wojny na Ukrainie. Już wcześniej dostawca iGaming ogłosił, że zawiesił swoje działania marketingowe w związku z premierami nowych gier i bonusów, aby skoncentrować swoje moce na na pomocy obywatelom Ukrainy. Tym samym wszystkie środki przeznaczone na uczestnictwo i sponsorowanie Międzynarodowych Nagród Gier zostały przeznaczone na wsparcie finansowe organizacji Save the Children.

BGaming online i Clever Duck Media mocno solidaryzują się z Ukrainą i jej obywatelami w walce o wolność. Firmy wniosły swój wkład i przekazały go na Fundusz Pomocy Ratunkowej organizacji Save the Children, którą Clever Duck Media wspiera od dawna.

Władze firmy gamblingowej BGaming w swoich wystąpieniach krytykują sytuację, jaka ma miejsce na Ukrainie i wzywają do ogólnej pomocy na rzecz tego państwa. Kierownik BGaming nie kryje niezadowolenia i zaskoczenia z warunków, jakie tam panują, a w geście pomocy zapewnia o aktywnym wsparciu dzieci i sytuacji humanitarnej, w tym przypadku w postaci wsparcia popularnej organizacji Save the Children.

„Jesteśmy wdzięczni firmie Bgaming za włączenie się w działania na rzecz wsparcia kryzysu na Ukrainie. Wielu kolegów z naszej branży już teraz wspiera naród ukraiński własnymi wysiłkami poprzez szereg działań i pomaganie ukraińskim kolegom i rodzinom w przeprowadzce. Niestety nasz własny projektant wciąż utknął we wschodniej części z rodziną. Wszyscy mamy nadzieję, że dzieło zostanie odrestaurowane tak szybko, jak to możliwe.” powiedział Colin Thompson, założyciel firmy Clever Duck Media.

Wiemy, że deweloper BGaming angażuje się w działalność charytatywną od 2021 roku, wspierając różne inicjatywy sportowe i projekty środowiskowe. W lutym 2022 studio zawiesza wszelkie działania marketingowe, w tym udział w ICE London w celu pomocy Ukrainie. Takie poświęcenie z pewnością zostanie zauważone przez środowisko hazardowe i mamy nadzieje, że kolejne firmy zdecydują się na podobne kroki, a sami gracze będą chętnie walczyć o prawa człowieka, na przykład wspierając organizację STC.

Agencja Clever Duck Media (CDM) to popularna i ceniona firma na rynku marketingu i mediów. CDM organizuje imprezy charytatywne w branży gier od 2008 roku. CDM zebrało ponad milion złotych dla samej organizacji charytatywnej Care International i tysiące dla innych organizacji charytatywnych poprzez International Gaming Awards i Women in Gaming Diversity Awards, oba uznawane na całym świecie prestiżowe wydarzenia z ponad dziesięcioletnią historią. Współpraca BGaming w kierunku wspierania Ukrainy z CDM wcale nie jest przypadkowa. Doskonale widać, że obie firmy naprawdę angażują się w pomoc i mocno walczą o przywrócenie pokoju i ogólne polepszenie warunków w życiu wszystkich ludzi.

 


Author: Ralph Parker